مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد:
اعمال صحیح مقررات ،مهم ترین اولویت امور مالیاتی استان

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد گفت: اعمال صحیح مقررات مالیاتی مهمترین اولویت امور مالیاتی استان است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران،محمدعلی غفاری،مدیر کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویر احمددر دیدار با مدیر کل بازرسی استان به محرومیت های این استان اشاره کرد و افزود: همکاری تمامی دستگاهها در ارائه اطلاعات برای شفاف سازی فعالیت ها و درآمدهای فعالان اقتصادی یک ضرورت است .
وی افزود: فرآیند وصول مالیات همراه با اعمال صحیح قانون و تعامل با فعالان اقتصادی صورت می گیرد و بخش زیادی از مشاغل و کسب وکارها در کهگیلویه وبویراحمد به دلیل پایین بودن درآمد از پرداخت مالیات معاف است.
در ادامه این نشست غلامحسین کرمی،مدیرکل بازرسی با اشاره به ضرورت تامین بخشی از منابع مالی کشور از مالیات گفت: وصول عادلانه مالیات و عمل به قانون مورد توجه و حمایت دستگاههای نظارتی است.
کرمی رصد میزان درآمد فعالان اقتصادی و تعیین مالیات براساس میزان درآمد را گام ارزنده ای درجهت تحقق عدالت مالیاتی دانست و افزود: عدالت مالیاتی با حفظ حقوق متقابل دولت و فعالان اقتصادی تامین خواهد شد و نظارت کارشناسان بازرسی نیز در این راستا خواهد بود.
وی جلوگیری از فساد و تبعیض و اجرای صحیح قانون و پیشگیری از هرگونه تخلف را از اولویت های سازمان بازرسی دانست و تصریح کرد: صیانت از حقوق مردم از مولفه های مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *