مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی تاکید کرد:
توجه ویژه به رفع موانع تولیدکنندگان داخلی

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی گفت: توجه ویژه به رفع موانع تولیدکنندگان داخلی در سال جدید در اولویت کاری ما قرار دارد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، غلامرضا شریفی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی در دیدار با مسئولین و کارکنان امور مالیاتی استان، به نامگذاری سال جدید با عنوان « رونق تولید » توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد که امسال سالی سرشار از رشد اقتصادی و پویایی بخش تولید داخلی کشور باشد.
در ادامه شریفی، بر ضرورت توجه ویژه به رفع موانع تولیدکنندگان داخلی تاکید نمود و افزود: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی، این اداره کل حمایت از بخش تولید را در اولویت کاری خود قرار داده است و از آنجائیکه مهمترین هدف سازمان امور مالیاتی، تحقق درآمدهای مالیاتی کشور در سایه مودی مداری و رعایت عدالت مالیاتی می باشد، بایستی با نهادینه نمودن فرهنگ پرداخت مالیات در جامعه، موجبات تحقق درآمدهای مالیاتی فراهم گردد.
وی ضمن تاکید بر مصرف کالای تولید داخل در راستای عملی ساختن شعار سال اظهار داشت: در راستای تحقق این شعار و سیاست های نظام، از تمامی همکاران می خواهم با تأسی از رهنمودهای حکیمانه مقام عظمای ولایت، نهایت تلاش و جدیت خود را در راستای شناسایی منابع جدید مالیاتی و تحقق وصول صددرصدی مالیات پیش بینی شده در سال ۱۳۹۸ به منصه ظهور برسانند.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی، بر ضرورت تلاش مجدانه در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: با تلاش و کوشش مضاعف شما همکاران خدوم نسبت به سال گذشته و با رعایت اصل مودی مداری، درآمدهای مالیاتی استان را در راستای اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی محقق نماییم وشاهد اقتصادی شفاف و درآمدهای پایدارتری باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *